plen

bialobrzegi baner 540x200Mamy Niepodległą! jest ogólnopolską akcją społeczną skierowaną do wszystkich, bez względu na wiek, czy poglądy i zainteresowania. Już od 2013 roku pocztówką, która zmniejsza dystans między nadawcą a odbiorcą, promujemy radosne świętowanie uwalniające pozytywne emocje od Bałtyku do Tatr.

Właśnie w 2020 roku szczególnego znaczenia nabiera symbolika pozdrowień i wyrazów pamięci poprzez pocztówkę. Każda z edycji akcji to trzy różne projekty kartek okolicznościowych autorstwa uznanych artystów, promocja nowoczesnego patriotyzmu i upowszechnianie dzielenia się radością. To już ponad milion uśmiechów nadawców i odbiorców pocztówek z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 CHCĘ POCZTÓWKĘ EDYCJI 2020, CO ZROBIĆ?

1. Osobiście odbierz kartkę papierową

Jeśli chcielibyście osobiście wypełnić i wysłać pocztówkę tradycyjną, to bezpłatnie otrzymacie ją w Urzędzie Miasta i Gminy Białolbrzegi Plac Zygmunta Starego 9 czynnym, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.30. Kartki mają nadrukowane znaczki pocztowe ważne na terytorium Polski do 31 marca 2021 roku i nie wymagają dodatkowej opłaty pocztowej.

2. Zamów kartkę i wpisz życzenia online, a adresat otrzyma kartkę papierową

Możesz pozostać w domu i świętować niepodległość biorąc udział w akcji poprzez elektroniczne zamówienie kartki. Po wniesieniu opłaty (koszt znaczka pocztowego) wybrana przez Ciebie papierowa pocztówka zostanie dostarczona do odbiorcy na terytorium Polski. To proste: na stronie internetowej (dostępnej od 11 listopada), będzie można wybrać wzór, wpisać życzenia i adres odbiorcy, a wskazana osoba otrzyma od Ciebie pamiątkową pocztówkę.

Wiecej informacji na: https://muzeumpilsudski.pl/mamy-niepodlegla/

bialobrzegi baner 800x1000

 

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid