logo biegJutro o 10.30 startuje IV Bieg Pilicy. W białobrzeskim święcie biegania weźmie udział rekordowa liczba startujących. W biegu głównym na 10 km wystartuje 300 biegaczy w biegach kolorowych weźmie udział ponad 500 osób.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników biegów zwracamy się do mieszkańców z gorącą prośbą, aby w tym dniu na trasie biegów nie parkować samochodów na ulicy oraz chodniku. Prosimy o ich zaparkowanie w godzinach trwania biegów na terenie posesji.

 

W tym roku nastąpiła zmiana trasy biegu głównego. Trasa biegu na 10 km będzie przebiegać kolejno ulicami w Białobrzegach: Plac Zygmunta Starego, Piekarską, Piaskową, Polańską i Krakowską. W Suchej: Tartaczną, Cichą, Parkową, Kasztanową i Białobrzeską oraz ponownie w Białobrzegach ulicami: Żeromskiego, Sądową, Reymonta, Kościelną i Żeromskiego do Placu Zygmunta Starego.
Trasa biegu na 3 km będzie przebiegać kolejno ulicami w Białobrzegach: Plac Zygmunta Starego, Żeromskiego, Sądową, Reymonta, Piekarską, Kościelną, Reymonta i Polańską do Placu Zygmunta Starego w Białobrzegach.

W niedzielę imprezę rozpoczniemy biegiem na 10 km, a po nim na 3 km. Odbędą się one w godz. 10.30 – 12.00 (10 km) i w godz. 12.05 – 12.45 (3 km).
Mapki poglądowe z przebiegiem tras są dostępne na stronie www.biegpilicy.pl w zakładce Informacje/Trasa.

Biegi kolorowe odbędą się w godz. 12.50 – 14.10 i będą przebiegać jak w latach poprzednich ulicami: Plac Zygmunta Starego, Piekarska, Piaskowa i częścią ul. Polańskiej. Plac Zygmunta Starego zostanie wyłączony z ruchu już w sobotę (11.05) w godzinach popołudniowych.

Ww. ulice lub ich części, którymi przebiega trasa będą wyłączone z ruchu tylko na czas trwania tych biegów. Za powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnej zabawy i dopingowania zawodników na trasie. Niech zawodnicy którzy, przyjadą do nas z całego kraju wywiozą po biegu tylko pozytywne emocje i wspomnienia.

 

bieg pilicy10

 

bieg pilicy 3

 

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid