plen

logo biegJutro o 10.30 startuje IV Bieg Pilicy. W białobrzeskim święcie biegania weźmie udział rekordowa liczba startujących. W biegu głównym na 10 km wystartuje 300 biegaczy w biegach kolorowych weźmie udział ponad 500 osób.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników biegów zwracamy się do mieszkańców z gorącą prośbą, aby w tym dniu na trasie biegów nie parkować samochodów na ulicy oraz chodniku. Prosimy o ich zaparkowanie w godzinach trwania biegów na terenie posesji.

 

W tym roku nastąpiła zmiana trasy biegu głównego. Trasa biegu na 10 km będzie przebiegać kolejno ulicami w Białobrzegach: Plac Zygmunta Starego, Piekarską, Piaskową, Polańską i Krakowską. W Suchej: Tartaczną, Cichą, Parkową, Kasztanową i Białobrzeską oraz ponownie w Białobrzegach ulicami: Żeromskiego, Sądową, Reymonta, Kościelną i Żeromskiego do Placu Zygmunta Starego.
Trasa biegu na 3 km będzie przebiegać kolejno ulicami w Białobrzegach: Plac Zygmunta Starego, Żeromskiego, Sądową, Reymonta, Piekarską, Kościelną, Reymonta i Polańską do Placu Zygmunta Starego w Białobrzegach.

W niedzielę imprezę rozpoczniemy biegiem na 10 km, a po nim na 3 km. Odbędą się one w godz. 10.30 – 12.00 (10 km) i w godz. 12.05 – 12.45 (3 km).
Mapki poglądowe z przebiegiem tras są dostępne na stronie www.biegpilicy.pl w zakładce Informacje/Trasa.

Biegi kolorowe odbędą się w godz. 12.50 – 14.10 i będą przebiegać jak w latach poprzednich ulicami: Plac Zygmunta Starego, Piekarska, Piaskowa i częścią ul. Polańskiej. Plac Zygmunta Starego zostanie wyłączony z ruchu już w sobotę (11.05) w godzinach popołudniowych.

Ww. ulice lub ich części, którymi przebiega trasa będą wyłączone z ruchu tylko na czas trwania tych biegów. Za powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnej zabawy i dopingowania zawodników na trasie. Niech zawodnicy którzy, przyjadą do nas z całego kraju wywiozą po biegu tylko pozytywne emocje i wspomnienia.

 

bieg pilicy10

 

bieg pilicy 3

 

baner na stronę urzędu gminy 250x250

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid