GminaSzanowni Mieszkańcy uprzejmie informuję, że w dniu 5 maja 2024 r. Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach po raz siódmy organizuje w naszym mieście imprezę biegową pn. „Bieg Pilicy”. W ramach tego wydarzenia odbędą się: bieg główny na 10 km, bieg oraz trasa nordic walking na 3 km, a także 4 biegi kolorowe dla dzieci i młodzieży.

Bieg główny na 10 km odbędzie się w godz. 10.30 – 12.00 i będzie przebiegać ulicami: start na Placu Zygmunta Starego – następnie biegacze pobiegną na most gdzie zawrócą i ul. Krakowską pobiegną w kierunku Suchej (ul. Kasztanowa, ul. Białobrzeska) i z powrotem do Białobrzegów (ul. Żeromskiego, ul. Broniewskiego, ul. Kamińskiego, ul. Reymonta, ul. 11 Listopada, ul. Kusocińskiego, ul. Kościelna, ul. Żeromskiego i Plac Zygmunta Starego). Start i meta zostały zaplanowane na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem.

Bieg oraz trasa nordic walking na 3 km odbędą się w godz.  12.05 – 12.45 i będą przebiegać ulicami: Plac Zygmunta Starego, Żeromskiego, Kościelną, Reymonta  i Polańską.

Biegi kolorowe odbędą się w godz. 12.50 – 14.10 i będą przebiegać ulicami: Plac Zygmunta Starego, Piekarska, Piaskowa i częścią ul. Polańskiej. Plac Zygmunta Starego zostanie wyłączony z ruchu już w sobotę (4.05) w godzinach popołudniowych.

Ww. ulice lub ich części, którymi przebiega trasa będą wyłączone z ruchu tylko na czas trwania tych biegów. Za powstałe utrudnienia bardzo przepraszam.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników biegu zwracam się do Państwa z gorącą prośbą, aby w tym dniu na jego trasie nie parkować samochodów na ulicy oraz chodniku.    Proszę o ich zaparkowanie w godzinach trwania biegu na terenie posesji.

Jednocześnie zapraszam wszystkich Państwa do wspólnej zabawy i dopingowania zawodników na trasie. Niech zawodnicy którzy, przyjadą do nas z całego kraju wywiozą po biegu tylko dobre wrażenia.


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid