plen

herb1W związku z sytuacją, dotyczącą rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa pragnę zapewnić Państwa, że samorząd Miasta i Gminy Białobrzegi podejmuje kroki, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom

Po raz pierwszy w najnowszej historii musimy zmierzyć się z epidemią. Tylko przestrzeganie podstawowych zasad higieny oraz ograniczenie kontaktów międzyludzkich może zminimalizować zachorowania. Dlatego też podjąłem decyzje ograniczającą dostęp dla mieszkańców do podległych mi Urzędów, instytucji, obiektów sportowych i domu kultury. Podporządkowaliśmy się również decyzji zamknięcia placówek oświatowych: szkół, przedszkoli oraz żłobków. Mimo to jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty elektronicznej i e-usług. Proszę Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość w tym zakresie.

 

Apeluję do wszystkich mieszkańców o pozostanie w domach i przestrzeganie zasad kwarantanny. Zapewnijmy opiekę naszym dzieciom. Pilnujmy, aby nie spotykały się w miejscach publicznych. Zapewnijmy spokój i opiekę osobom w podeszłym wieku. To oni są najbardziej narażeni na skutki działania wirusa.

Drodzy mieszkańcy! Bądźmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i innych!

Życzę Państwu wszystkiego dobrego.

Burmistrz Miasta i Gminy

Adam Bolek

 

https://youtu.be/dMN4zO_20cg

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid