pkwW związku z rezygnacją złożoną przez pana Dariusza Majchra z funkcji Radnego Miasta i Gminy w okręgu wyborczym nr 5, 7 stycznia 2018 r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta i Gminy Białobrzegi.
Do Komisji Wyborczej kandydatów zgłosiły dwa komitety. Na radnego Miasta i Gminy Białobrzegi w okręgu nr 5 kandydują:

- Dominik Piekarski (KWW Nasza Mała Ojczyzna), lat 23 z Białobrzegów, obecnie pracuje w Radomskiej Grupie Mediowej
- Bartłomiej Kowalczyk (KWW Bartłomieja Kowalczyka), lat 21 z Białobrzegów, obecnie pracuje w biurze poselskim PiS.

Wybory uzupełniające odbędą się 7 stycznia 2018 r. (niedziela) w godzinach od 7.00 do 21.00 w okręgu wyborczym nr 5.

W Szkole Podstawowej nr 1 głosują mieszkańcy ulicy Rzemieślniczej, bloki 43, 45.
W Przedszkolu nr 2 głosują mieszkańcy ulic: Konopnickiej blok nr 6, Asnyka, Baczyńskiego, Broniewskiego, Dąbrowskiej, Fredry, Iwaszkiewicza, Kamińskiego, Mickiewicza, Leśmiana, Orzeszkowej, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Słowackiego, Tuwima, Banaszka.

Panu Dariuszowi Majchrowi serdecznie dziękujemy za długoletnią pracę w Samorządzie Miasta i Gminy Białobrzegi i życzymy wszelkich sukcesów.

portal mapowy wm

Pogoda na dziś