plen

 

ekBurmistrz Gminy Białobrzegi informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Białobrzegi na lata 2021-2032” od dnia 23 sierpnia do 15 września 2021 r. na terenie Gminy Białobrzegi przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest oraz zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Dzięki dokładnemu spisowi, Gmina Białobrzegi będzie mogła ubiegać się o dofinansowania do utylizacji wyrobów azbestowych czy budowy przydomowych oczyszczalni ścieków dla mieszkańców oraz do innych zadań.

Inwentaryzację przeprowadzi firma EkoDialog. Osoby wykonujące pracę w terenie posiadać będą imienne upoważnienia z numerem dowodu osobistego podpisane przez Burmistrza Gminy Białobrzegi.

Mieszkańców Gminy Białobrzegi uprasza się o udzielenie pomocy i niezbędnych informacji wykonawcom w/w inwentaryzacji.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na wejście na teren gospodarstwa, prosimy o przekazanie takiej informacji ankieterowi i udzielenie niezbędnych informacji w bezpiecznej odległości przy ogrodzeniu. Ankieterzy wyposażeni będą w szczegółowe mapy umożliwiające zlokalizowanie poszczególnych budynków.

 

 

Do wypełnienia ankiety będą potrzebne:

 

  • Informacje dotyczące sposobu utylizacji ścieków bytowych (objętość zbiornika, dane dot. przydomowej oczyszczalni itp.),
  • Ilość zmagazynowanych wyrobów azbestowych (jeśli występują)

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powietrze1

 

 

ceeb12stop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid