mdb2018Serdecznie zapraszamy na Majowe Dni Białobrzegów. W tym roku nie zabraknie imprez sportowych, koncertów i pokazów. Ze względu na modernizację stadionu tegoroczne MJB odbędą się na targowicy.

Cykl imprez pod wspólną nazwą Majowych Dni Białobrzegów rozpocznie 12 maja Bieg Pilicy. To już IV edycja imprezy biegowej, której głównym elementem jest bieg na 10 km. Towarzyszyć mu będą biegi kolorowe dla dzieci i młodzieży. 19 maja startuje premierowe wydarzenie – Białobrzeskie Regaty Kajakowe nad Pilicą. Regaty składać się będą z kilku spływów kajakowych na różnych dystansach. Będzie spływ rodzinny, sprint kajakowy, spływ nocny i spływ na orientację.


- Białobrzegi i Pilica słyną ze spływów kajakowych. Chcemy aby corocznie odbywały się regaty kajakowe, które jeszcze bardziej wypromują tę formę spędzania wolnego czasu na Ziemi Białobrzeskiej – mówi burmistrz Adam Bolek.
Regaty kajakowe współorganizują firmy zajmujące się wypożyczaniem kajaków oraz białobrzeski WOPR. Zapisy odbywają się przez platformę slotmarket.pl.
Kolejny weekend (24-26 maja) rozpocznie Family Drift, czyli pokazy aut sportowych. Pod stadionem będzie można zobaczyć pokazy szybkiej jazdy samochodami połączonej ze zbiórką charytatywną. W sobotę na targowicy rozpoczną się występy artystyczne dzieci i młodzieży ze szkół gminy Białobrzegi. Wieczorem odbędzie się Gala Disco Polo oraz zabawa pod chmurką.
Niedziela (26 maja) zostanie zdominowana przez występy zespołów rockowych. Wystąpią miedzy innymi Lorien, Anotherland i gwiada MJB radomski zespół IRA.
1 czerwca odbędzie się kolejny zlot motocyklowy. Tym razem będzie to Dzień dziecka z WBR Bikers Moto Day 2019. Będą atrakcje dla motocyklistów i dzieci. Całość zakończy koncert rockowy. 2 czerwca będzie kontynuacją Dnia Dziecka. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na Rynek gdzie na najmłodszych mieszkańców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będzie Color Fest Party.
Serdecznie zapraszamy na Majowe Dni Białobrzegów 2019!

 

mdb final 2019

 

wbr bikers 2019

 

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid