20180115 104232Urząd Miasta i Gminy rozstrzygnął przetarg na budowę ulic Reja i Sienkiewicza w Białobrzegach. W zakresie prac będzie wykonanie kanału deszczowego oraz położenie nawierzchni asfaltowej. Ulice Reja i Sienkiewicza na osiedlu Za Polną jeszcze w tym roku zyskają nowy wygląd.

Gmina rozstrzygnęła przetarg na ich przebudowę. Przetarg wygrała firma P.P.U. Wimar. Wartość kontraktu to 964.935,00 zł.


Zakończyły się prace kanalizacyjne na osiedlu. Dlatego jeszcze w tym roku ulica Reja i ulica Sienkiewicza zyskają kanał burzowy – odprowadzający wody deszczowe oraz nową nawierzchnię asfaltową. W zakresie prac jest również ułożenie krawężników na tych ulicach.


- Obie ulice są najdłuższymi ciągami na osiedlu oraz głównymi ulicami wyprowadzającymi ruch samochodowy w kierunku południowym. Dlatego jako pierwsze zyskają nową nawierzchnię – mówi burmistrz Adam Bolek.
W poprzednich latach wybudowano m. in. ulicę Kamińskiego. W kolejnych latach Urząd Miasta i Gminy planuje przystąpić do budowy pozostałych ulic na tym osiedlu.


Informujemy również mieszkańców osiedla Za Polną, że można już wykonywać na swoich posesjach przyłącza do kanalizacji. W tym celu należy konsultować się z Zakładem Wodociągów i Kanalizacji, celem uzgodnienia warunków przyłącza.


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid