glowneWe wtorkowe popołudnie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym „MOJA KARTKA WIELKANOCNA”. Na konkurs wpłynęło 259 prac z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu powiatu białobrzeskiego.

Przy okazji konkursu wybrano również kartkę, która w tym roku będzie oficjalną kartką Wielkanocną wysyłaną przez burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi Adama Bolka do różnych instytucji i firm. Wybraną kartką jest praca przygotowana przez Igę Babik z klasy VIb Publicznej Szkoły Podstawowej im. KEN w Białobrzegach.

 

W konkursie plastycznym komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola/klasy „0”, klasy I-III szkoły podstawowe, klasy IV-VI szkoły podstawowe, klasy VII-VIII szkoły podstawowe. Jury w składzie: Zdzisław Doleżyński – przewodniczący, Małgorzata Chmielewska, Patrycja Płaskocińska oceniło prace, które były zgodne z zasadami określonymi w regulaminie. Po długich obradach, w wyniku wnikliwej oceny nadesłanych prac Komisja postanowiła nagrodzić prace następujących uczestników konkursu:

Kategoria wiekowa: przedszkola/klasy „0”
Nagrody:
I NAGRODA – Hania Sikorska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
I NAGRODA – Zofia Jankowska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
II NAGRODA – Julia Mazur – PSP im. H. Sienkiewicza w Rogolinie (oddział przedszkolny)
II NAGRODA – Maks Wójcik – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
III NAGRODA – Mikołaj Szymaniak – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
III NAGRODA – Amelia Jankowska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)

WYRÓŻNIENIA:
1. Aniela Siurnik – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe (oddział przedszkolny)
2. Jan Kucharski – PSP im. H. Sienkiewicza w Rogolinie (oddział przedszkolny)
3. Bartłomiej Popiel – PSP im. H. Sienkiewicza w Rogolinie (oddział przedszkolny)
4. Kasia Dziupińska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
5. Ola Kalbarczyk – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
6. Kamila Andrzejewska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
7. Oskar Korczak – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
8. Alicja Bednarek – PP nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
9. Klaudia Sikora –PP nr 1 im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach

Kategoria: klasy I-III szkoły podstawowe
Nagrody:
I NAGRODA – Igor Kośla – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa I)
I NAGRODA – Agata Pośnik – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa I)
I NAGRODA – Paulina Bienias – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa I)
II NAGRODA – Milena Moranowicz – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa I)
II NAGRODA – Tomasz Wójcik – PSP im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym (klasa III)
III NAGRODA – Patryk Winiarski – PSP im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy
(klasa I)
III NAGRODA – Jędrzej Wójcik – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (klasa I)

WYRÓŻNIENIA:
1. Nina Bąk – PSP im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym (klasa III)
2. Paulina Kalicińska – PSP im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym (klasa III)
3. Kacper Sielski - PSP im. AK w Bożem
4. Gabriela Dębska – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe (klasa II)
5. Wiktoria Wierzgała – PSP im. J. Korczaka w Czarnocinie (klasa I)
6. Filip Szymanowicz – PSP im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy (klasa III)
7. Zuzanna Szymańska – PSP im. Bs. J. Chrapka w Starych Sieklukach (klasa III)

Kategoria: klasy IV-VI szkoły podstawowe
Nagrody:
I NAGRODA – Kacper Pośnik – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa V)
I NAGRODA – Sebastian Zych – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa IV)
II NAGRODA – Marcin Pocheć – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa V)
II NAGRODA – Martyna Wójcik – PSP im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy (klasa V)
II NAGRODA – Marcelina Stolarczyk – PSP w Suchej (klasa IV)
III NAGRODA – Jakub Gostkowski– PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa VI)
III NAGRODA – Julia Rądlewska– PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa V)

WYRÓŻNIENIA:
1. Jakub Wieteska – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa VI)
2. Aleksandra Sobieraj – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa V)
3. Nikodem Lewandowski – PSP im. M. Konopnickiej w Olkowicach (klasa IV)
4. Oliwia Bernaś – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa V)
5. Amelia Wieteska – PSP im. AK w Bożem
6. Weronika Kazana – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa V)
7. Maja Milczarska – PSP im. A. Mickiewicza w Kaszowie (klasa IV)
8. Julita Paszkowska – PSP im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym (klasa VI)

Kategoria: klasy VII-VIII szkoły podstawowe
Nagrody:
I NAGRODA – Monika Trojanowska – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa VII)
I NAGRODA – Kacper Jodłowski – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa VII)
II NAGRODA – Jakub Jodłowski – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa VII)
II NAGRODA – Wiktoria Piórkowska – PSP im. M. Konopnickiej w Olkowicach (klasa VII)
III NAGRODA – Emilia Potora – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa VII)

WYRÓŻNIENIA:
1. Agata Sadowska – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa VII)
2. Anita Rdzanek – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe (klasa VII)
3. Magdalena Dudek – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa VII)
4. Julia Piwowarczyk – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa VIII)
5. Gabriela Szyderska – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe (klasa VII)

Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Komisja Konkursowa składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach artystycznych placówki.
Tekst: Małgorzata Chmielewska
Foto: Grzegorz Kacprzak

 


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid