plen

glowneWe wtorkowe popołudnie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym „MOJA KARTKA WIELKANOCNA”. Na konkurs wpłynęło 259 prac z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu powiatu białobrzeskiego.

Przy okazji konkursu wybrano również kartkę, która w tym roku będzie oficjalną kartką Wielkanocną wysyłaną przez burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi Adama Bolka do różnych instytucji i firm. Wybraną kartką jest praca przygotowana przez Igę Babik z klasy VIb Publicznej Szkoły Podstawowej im. KEN w Białobrzegach.

 

W konkursie plastycznym komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola/klasy „0”, klasy I-III szkoły podstawowe, klasy IV-VI szkoły podstawowe, klasy VII-VIII szkoły podstawowe. Jury w składzie: Zdzisław Doleżyński – przewodniczący, Małgorzata Chmielewska, Patrycja Płaskocińska oceniło prace, które były zgodne z zasadami określonymi w regulaminie. Po długich obradach, w wyniku wnikliwej oceny nadesłanych prac Komisja postanowiła nagrodzić prace następujących uczestników konkursu:

Kategoria wiekowa: przedszkola/klasy „0”
Nagrody:
I NAGRODA – Hania Sikorska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
I NAGRODA – Zofia Jankowska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
II NAGRODA – Julia Mazur – PSP im. H. Sienkiewicza w Rogolinie (oddział przedszkolny)
II NAGRODA – Maks Wójcik – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
III NAGRODA – Mikołaj Szymaniak – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
III NAGRODA – Amelia Jankowska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)

WYRÓŻNIENIA:
1. Aniela Siurnik – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe (oddział przedszkolny)
2. Jan Kucharski – PSP im. H. Sienkiewicza w Rogolinie (oddział przedszkolny)
3. Bartłomiej Popiel – PSP im. H. Sienkiewicza w Rogolinie (oddział przedszkolny)
4. Kasia Dziupińska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
5. Ola Kalbarczyk – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
6. Kamila Andrzejewska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
7. Oskar Korczak – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (oddział przedszkolny)
8. Alicja Bednarek – PP nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
9. Klaudia Sikora –PP nr 1 im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach

Kategoria: klasy I-III szkoły podstawowe
Nagrody:
I NAGRODA – Igor Kośla – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa I)
I NAGRODA – Agata Pośnik – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa I)
I NAGRODA – Paulina Bienias – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa I)
II NAGRODA – Milena Moranowicz – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa I)
II NAGRODA – Tomasz Wójcik – PSP im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym (klasa III)
III NAGRODA – Patryk Winiarski – PSP im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy
(klasa I)
III NAGRODA – Jędrzej Wójcik – PSP im. J. Pawła II w Bobrku (klasa I)

WYRÓŻNIENIA:
1. Nina Bąk – PSP im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym (klasa III)
2. Paulina Kalicińska – PSP im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym (klasa III)
3. Kacper Sielski - PSP im. AK w Bożem
4. Gabriela Dębska – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe (klasa II)
5. Wiktoria Wierzgała – PSP im. J. Korczaka w Czarnocinie (klasa I)
6. Filip Szymanowicz – PSP im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy (klasa III)
7. Zuzanna Szymańska – PSP im. Bs. J. Chrapka w Starych Sieklukach (klasa III)

Kategoria: klasy IV-VI szkoły podstawowe
Nagrody:
I NAGRODA – Kacper Pośnik – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa V)
I NAGRODA – Sebastian Zych – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa IV)
II NAGRODA – Marcin Pocheć – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa V)
II NAGRODA – Martyna Wójcik – PSP im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy (klasa V)
II NAGRODA – Marcelina Stolarczyk – PSP w Suchej (klasa IV)
III NAGRODA – Jakub Gostkowski– PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa VI)
III NAGRODA – Julia Rądlewska– PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa V)

WYRÓŻNIENIA:
1. Jakub Wieteska – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa VI)
2. Aleksandra Sobieraj – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa V)
3. Nikodem Lewandowski – PSP im. M. Konopnickiej w Olkowicach (klasa IV)
4. Oliwia Bernaś – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa V)
5. Amelia Wieteska – PSP im. AK w Bożem
6. Weronika Kazana – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa V)
7. Maja Milczarska – PSP im. A. Mickiewicza w Kaszowie (klasa IV)
8. Julita Paszkowska – PSP im. T. Kościuszki w Podlesiu Dużym (klasa VI)

Kategoria: klasy VII-VIII szkoły podstawowe
Nagrody:
I NAGRODA – Monika Trojanowska – PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu (klasa VII)
I NAGRODA – Kacper Jodłowski – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa VII)
II NAGRODA – Jakub Jodłowski – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa VII)
II NAGRODA – Wiktoria Piórkowska – PSP im. M. Konopnickiej w Olkowicach (klasa VII)
III NAGRODA – Emilia Potora – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach (klasa VII)

WYRÓŻNIENIA:
1. Agata Sadowska – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa VII)
2. Anita Rdzanek – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe (klasa VII)
3. Magdalena Dudek – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa VII)
4. Julia Piwowarczyk – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie (klasa VIII)
5. Gabriela Szyderska – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe (klasa VII)

Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Komisja Konkursowa składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach artystycznych placówki.
Tekst: Małgorzata Chmielewska
Foto: Grzegorz Kacprzak

 

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid