20180115 104736Gmina Białobrzegi ogłosiła przetarg na budowę ulic Reja i Sienkiewicza w Białobrzegach. W zakresie prac będzie wykonanie kanału deszczowego oraz położenie nawierzchni asfaltowej.

Ulice Reja i Sienkiewicza na osiedlu Za Polną jeszcze w tym roku zyskają nowy wygląd. Gmina ogłosiła przetarg na ich przebudowę. Ogłoszenie przetargu wiąże się bezpośrednio z pracami kanalizacyjnymi, które właśnie zakończono na osiedlu.

Zakończenie prac kanalizacyjnych pozwoliło na rozpoczęcie prac drogowych. Jeszcze w tym roku ulica Reja i ulica Sienkiewicza zyskają kanał burzowy – odprowadzający wody deszczowe oraz nową nawierzchnię asfaltową. W zakresie prac jest również ułożenie krawężników na tych ulicach.

- Obie ulice są najdłuższymi ciągami na osiedlu oraz głównymi ulicami wyprowadzającymi ruch samochodowy w kierunku południowym. Dlatego jako pierwsze zyskają nową nawierzchnię – mówi burmistrz Adam Bolek.

W poprzednich latach wybudowano m. in. ulicę Kamińskiego. W kolejnych latach Urząd Miasta i Gminy planuje przystąpić do budowy pozostałych ulic na tym osiedlu. Przetarg rozstrzygnięty będzie w połowie kwietnia. Szacowany koszt zadania to około 1 mln zł.

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid