plen

5c8ba3e0534b9 pZakończyły się prace remontowe w Samorządowym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach. Funkcjonujący czasowo w hali ZOZ wrócił do wyremontowanego budynku na ul. Spacerowej.

Kapitalny remont budynku obejmował termomodernizację, montaż pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, wymianę instalacji elektrycznej i sanitarnej. Budynek zyskał nowy dach i elewację. Dzięki tym zmianom poprawią się o ponad 50% parametry energetyczne budynku. Również wnętrze zyskało całkowicie nowy wygląd i funkcjonalność.

 

W 2017 roku Powiat Białobrzeski pozyskał prawie 1.721.460,41 zł na tę inwestycję ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020. Gmina Białobrzegi dofinansowała zadanie w kwocie 219 tys. zł. Całkowity koszt inwestycji zamknął się kwotą 3 mln zł.

W budynku funkcjonować będzie jeden Zakład Opieki Zdrowotnej. W 2018 roku samorządy Gminy Białobrzegi i Powiatu Białobrzeskiego powołały spółkę pod nazwą: Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. w Białobrzegach, w której mają po 50% udziałów. Prezesem spółki jest dotychczasowy dyrektor ZOZ-u Pani Magdalena Sieczak.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom SPZOZ, pracownikom Zakładu Usług Komunalnych, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych oraz strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej za pomoc w przeprowadzce ZOZ-u do wyremontowanego budynku.
Informujemy mieszkańców, że od dnia 18 marca b.r. lekarze przyjmują pacjentów w budynku SPZOZ na ul. Spacerowej 10.

Zapraszamy również na https://zoz.bialobrzegi.pl/

 

 

baner na stronę urzędu gminy 250x250

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid