5c8ba3e0534b9 pZakończyły się prace remontowe w Samorządowym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach. Funkcjonujący czasowo w hali ZOZ wrócił do wyremontowanego budynku na ul. Spacerowej.

Kapitalny remont budynku obejmował termomodernizację, montaż pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, paneli solarnych, wymianę instalacji elektrycznej i sanitarnej. Budynek zyskał nowy dach i elewację. Dzięki tym zmianom poprawią się o ponad 50% parametry energetyczne budynku. Również wnętrze zyskało całkowicie nowy wygląd i funkcjonalność.

 

W 2017 roku Powiat Białobrzeski pozyskał prawie 1.721.460,41 zł na tę inwestycję ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020. Gmina Białobrzegi dofinansowała zadanie w kwocie 219 tys. zł. Całkowity koszt inwestycji zamknął się kwotą 3 mln zł.

W budynku funkcjonować będzie jeden Zakład Opieki Zdrowotnej. W 2018 roku samorządy Gminy Białobrzegi i Powiatu Białobrzeskiego powołały spółkę pod nazwą: Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. w Białobrzegach, w której mają po 50% udziałów. Prezesem spółki jest dotychczasowy dyrektor ZOZ-u Pani Magdalena Sieczak.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom SPZOZ, pracownikom Zakładu Usług Komunalnych, Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych oraz strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej za pomoc w przeprowadzce ZOZ-u do wyremontowanego budynku.
Informujemy mieszkańców, że od dnia 18 marca b.r. lekarze przyjmują pacjentów w budynku SPZOZ na ul. Spacerowej 10.

Zapraszamy również na https://zoz.bialobrzegi.pl/

 

 

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid