IMG 2394Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach zakupił nowy samochód techniczny - Toyotę Proace na potrzeby Pogotowia Kanalizacyjnego.

Samochód wykorzystywany będzie do nadzorowania i eksploatacji sieci kanalizacyjnej w gminie Białobrzegi, konserwacji przepompowni ścieków i usuwaniem awarii.

 

Obecnie Zakład Wodociągów i Kanalizacji zarządza 52,5 km sieci. W trakcie budowy są trzy zadania: Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Sucha 18,90 km wraz z sześcioma przepompowniami ścieków; Budowa sieci kanalizacyjnej os. za ul. Polną 4,26 km; Budowa sieci kanalizacyjnej na osiedlu Nowiny 450 mb. Samochód będzie służył do nadzoru i eksploatacji, rozrastającej się sieci kanalizacyjnej w naszej gminie.

Koszt pojazdu zamknął się kwotą 59 988,00 zł netto.

- Dodatkowo zakupiona została również nowa przyczepa do transportowania osadów, ponieważ zwiększona ilość odbiorców powoduje przyrost osadów ściekowych, konieczne było doposażenie taboru o jeszcze jedną przyczepę w celu zachowania ciągłość pracy oczyszczalni – mówi Ryszard Bogumił, dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach.
Koszt przyczepy to 22 000,00 zł netto.


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid