plen

IMG 2394Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach zakupił nowy samochód techniczny - Toyotę Proace na potrzeby Pogotowia Kanalizacyjnego.

Samochód wykorzystywany będzie do nadzorowania i eksploatacji sieci kanalizacyjnej w gminie Białobrzegi, konserwacji przepompowni ścieków i usuwaniem awarii.

 

Obecnie Zakład Wodociągów i Kanalizacji zarządza 52,5 km sieci. W trakcie budowy są trzy zadania: Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Sucha 18,90 km wraz z sześcioma przepompowniami ścieków; Budowa sieci kanalizacyjnej os. za ul. Polną 4,26 km; Budowa sieci kanalizacyjnej na osiedlu Nowiny 450 mb. Samochód będzie służył do nadzoru i eksploatacji, rozrastającej się sieci kanalizacyjnej w naszej gminie.

Koszt pojazdu zamknął się kwotą 59 988,00 zł netto.

- Dodatkowo zakupiona została również nowa przyczepa do transportowania osadów, ponieważ zwiększona ilość odbiorców powoduje przyrost osadów ściekowych, konieczne było doposażenie taboru o jeszcze jedną przyczepę w celu zachowania ciągłość pracy oczyszczalni – mówi Ryszard Bogumił, dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach.
Koszt przyczepy to 22 000,00 zł netto.

baner na stronę urzędu gminy 250x250

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid