1W Domu Rzemiosła w Białobrzegach odbyło się spotkanie samorządowców z Przedsiębiorcami Ziemi Białobrzeskiej.

Podczas spotkania wręczono wyróżnienia Białobrzeskie Mosty dla firm, instytucji i organizacji, które w gminie Białobrzegi prowadzą swoją działalność ponad 20 lat i obchodziły w 2018 roku okrągłe jubileusze.

Na zaproszenie burmistrza Adama Bolka i przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Marcina Osowskiego w spotkaniu wzięło udział prawie 200 przedsiębiorców z terenu powiatu białobrzeskiego. W spotkaniu uczestniczyli również: doradca przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów Jacka Sasina pan Kamil Kowaleczko, posłowie na Sejm RP: Dariusz Bąk i Leszek Ruszczyk, , wicemarszałek woj. Mazowieckiego Rafał Rajkowski, wicestarosta białobrzeski Bartłomiej Kowalczyk, ks. profesor Jacek Kucharski, radni, sołtysi i dyrektorzy podległych jednostek oraz przedsiębiorcy z terenu powiatu białobrzeskiego

Podczas spotkania wręczono odznaczenie „Zasłużony dla Miasta i Gminy Białobrzegi”, jako wyraz podziękowania za pomoc w realizacji marzeń mieszkańców gminy Białobrzegi - osobom, których bezinteresowne zaangażowanie w sprawy białobrzeskiego samorządu przynoszą wymierne efekty. Kapituła odznaki nadała wyżej wymienione odznaczenie dla ministra Jacka Sasina i wicemarszałka Rafała Rajkowskiego.
- Popieranie starań, samorządu Miasta i Gminy Białobrzegi, dotyczących rozwoju naszej Małej Ojczyzny, pozwala nam rozwijać nasze miasto i gminę zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Dlatego zaszczytem jest dla nas dziękować za to wsparcie –mówił burmistrz Adam Bolek.

Podziękowano również byłemu staroście Andrzejowi Oziębło za lata współpracy i wspieranie samorządu Miasta i Gminy Białobrzegi.

Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie wyróżnień Białobrzeskich Mostów, firmom i instytucjom obchodzącym okrągły jubileusz, co najmniej 20 lat działalności w gminie Białobrzegi.

Białobrzeskie Mosty otrzymali:
Agnieszka i Cezariusz Rożek - Salon Fryzjerski Rożek, 80 lat.
Alicja i Janusz Iwanowscy, Sklep Spożywczy, 40 lat.
Barbara i Leszek Trzaska – Zakład Usług Budowlanych. 35 lat.
Wojciech Bartosiak – Auto Naprawa, 30 lat.
Bogdan Dąbrowski – Zakład Budowlany. 30 lat.
Stanisław Dąbrowski – „Krista” Zakład Usługowy Instalatorstwo Sanitarne. 30 lat.
Mirosław Głaczkowski - MG.ZPHU. Galanteria motoryzacyjna i kaletnictwo. 30 lat.
Zbigniew Bojanowicz - Zbyszko Company S.A. 25 lat.
Maria i Andrzej Brodeccy – Zajazd Myśliwski. 25 lat.
Tadeusz Bugajski i Stanisław Gutkiewicz – Diag Motor. 25 lat.
Sławomir Gąska - Sklep Budowlano – Malarski. 25 lat.
Andrzej Nowocień, Ewa Kasprzyk, Marian Sadowski, Mirosław Nowak, Stanisław Pałczyński - Zakład Wyrobów Budowlanych Bud-bet S.C. 25 lat.
Barbara i Stanisław Kwapis - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe. 25 lat.
Ewa Mendyk, Jolanta Piwowarczyk – Helenka. 25 lat.
Halina i Krzysztof Michlak – Bar Park. 25 lat.
Stanisław Młodawski – sklep motoryzacyjny. 25 lat.
Mirosław Pękacki - Zakład Stolarski Atra. 25 lat.
Joanna Wicik - PPHU"Alina-Ziwi". 25lat.
Marek Traczyk – Sklep Mięsny. 25 lat.
Teresa i Marian Dulkowscy - „Sezam” Agencja Ochrony Osób i Mienia. 20 lat.
Jacek Mich - Handel Art. Rolno-Spożywczymi. 20 lat.
Elżbieta Pośnik – Pantofelek. 20 lat.
Agnieszka Zawisza – Salon Fryzjerski. 20 lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom noworocznego spotkania z przedsiębiorcami:
Cech Rzemiosł Różnych i Małych Przedsiębiorców w Białobrzegach; Jarosław Traczyk – P.P.H.U. DABART, Wyroby hutnicze; Jarosław Traczyk – P.P.H.U. DABART, Kursy języków obcych; Zbigniew Bojanowicz – Zbyszko Company S.A.; Jerzy Traczyk; Krystyna i Marian Kaweccy – Skład Opału i Materiałów budowlanych; Andrzej Nowocień, Ewa Kasprzyk, Marian Sadowski, Mirosław Nowak, Stanisław Pałczyński - Zakład Wyrobów Budowlanych
Bud-Bet S.C.; Barbara i Leszek Trzaska – Zakład Usług Budowlanych; Barbara Federowicz – Galeria Smaku; Barbara i Stanisław Kwapis – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe; Marcin Jagiełło, Jarosław Jagiełło – Zajazd Jagielloński; Magdalena Oziębło, Agata Fetraś – Zajazd Zielony Dwór; Magdalena i Andrzej Brodziakowie – Restauracja Zodiak; Ewa Mendyk, Jolanta Piwowarczyk – Helenka; Maria i Andrzej Brodeccy – Zajazd Myśliwski; Arkadiusz Woźniak – Zakład Ślusarski; Cezary Wójtowicz – PPHU Domtel; Dariusz Dąbrowski – Inclusive; Halina i Krzysztof Michlak – Bar Park; Ireneusz Żaczek – Renex, Produkcja Mebli; Jadwiga Berlińska – Restauracja Jędruś; Karolina Lis – Krakowska 4; Iwona Dąbrowska – P.H. IDA Iwona Dąbrowska-Mrowińska; Kazimierz Jankowski – Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych; Krzysztof Werens – Insbud; Magdalena Maciak, Jarosław Chydziński, Łukasz Sułecki – Geolex; Małgorzata i Krzysztof Kamińscy – Wulkanizacja; Marta Skoczkowska i Rafał Skoczkowski – Piekarnia Star-Mar; Robert Wieteska – Ogis.pl; Sławomir Rotuski – Bartex; Stanisław Dąbrowski – Krista; Tadeusz Łukiewicz, Rafał Siadaczka – Budo-Postęp; Tadeusz Sarniak – SMAKOSZ, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe; Łukasz Traczyk – Witaminka; Halina i Marek Napieraj – Przedsiębiorstwo Handlowe Ogrodnik; Tomasz Tomczyński – Hurtownia napojów; Waldemar Markowski – PPUH WIMAR; Krzysztof Dziubiński – PKZ Ceramika; Wioletta Bienias – firma PHU OMEGA; Konrad Wiśniewski – Centrum Brukarstwa; Traczyk Marek i Aneta Zgiep – Sklep Wędliniarski; Małgorzata i Mateusz Telbuch – Świat Alkoholi; Ireneusz Baszyński, Piotr Bereznowski, Krzysztof Becz, Jan Petrzak, Tomasz Karoń, Robert Popławski, Krzysztof Teter, Marek Wieczorek.

 

 

 


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid