logo zoz 13122018Samorządowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach pozyskał do pracy nowych lekarzy. Ułatwi to pacjentom dostęp do specjalistycznej opieki zdrowotnej.

W białobrzeskim ZOZ-ie od połowy listopada pracują lekarze medycyny: Adam Mendra oraz Agata Mendra. Przyjmują pacjentów codziennie w godzinach swoich dyżurów. Nowym lekarzem pediatrą jest Pani Agnieszka Sala z Radomia, która wzmocni zespół pediatrów w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach. Od 1 stycznia dwa razy w tygodniu przyjmować będzie lekarz ginekolog Paweł Kucharski. Do tej pory dyżurował raz na tydzień.

 - Cieszę się że zmiany organizacyjne w naszym ZOZ-ie powodują zwiększenie dostępności do lekarzy. Widać, że przeprowadzone kilka miesięcy temu połączenie zakładów opieki zdrowotnej przynosi pozytywne efekty. Duże słowa uznania dla Pani prezes Magdaleny Sieczak oraz całego zespołu pracowników za działania organizacyjne pozwalające zmieniać SPZOZ na lepsze – mówi burmistrz Adam Bolek.

Trwają jeszcze prace wykończeniowe w remontowanym budynku na ulicy Spacerowej. Planowany czas zakończenia remontu to początek nowego roku.

 

 


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid