WP 20180627 16 49 13 ProW czwartek 15 listopada odbyła się ostatnia sesja upływającej kadencji Rady Miasta i Gminy Białobrzegi.

Podsumowano dokonania czteroletniej pracy Rady i podziękowano wszystkim, którzy współpracowali z Radą.

 

Sesja rozpoczęła się od wręczenia pamiątkowych grawertonów wszystkim radnym mijającej kadencji Rady Miasta i Gminy Białobrzegi. Zarówno burmistrz Adam Bolek jak i przewodniczący Rady Marcin Osowski wyrazili podziękowanie dla wszystkich radnych za pracę dla mieszkańców gminy Białobrzegi i szereg podjętych decyzji, służących rozwojowi Małej Ojczyzny. Podczas uroczystej sesji podziękowano również sołtysom, dyrektorom, naczelnikom i wszystkim pracownikom Urzędu Gminy i podległych jednostek.
Statuetkę „Białobrzeskie Mosty” z okazji 20 lat funkcjonowania powiatu białobrzeskiego wręczono staroście Andrzejowi Oziębło w podziękowaniu za współpracę powiatu białobrzeskiego z gminą Białobrzegi. Starosta na ręce przewodniczącego Rady złożył życzenia i podziękowania dla radnych za wszystkie lata pracy i współpracy przy wielu inwestycjach, które powiat realizował w na terenie gminy Białobrzegi.
W mijającej kadencji odbyło się 46 sesji Rady Miasta i Gminy Białobrzegi. Komisje Stałe Rady spotykały się 151 razy. Rada podjęła 370 uchwał.
Pierwsza sesja nowej kadencji odbędzie się 19 listopada o godz. 14.00.

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid