116 sierpnia podczas mszy świętej o godzinie 12.15 w białobrzeskim kościele parafialnym odbyła się uroczystość związana z wręczeniem medali od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

Okolicznościowe medale, dyplomy oraz kwiaty wręczali: Adam Bolek – burmistrz, Andrzej Oziębło – starosta oraz Barbara Matysiak Kierownik USC. Dostojni jubilaci przyjęli gratulacje i życzenia następnych wielu lat wypełnionych wzajemną miłością, troską i zaufaniem spędzonym w gronie bliskich osób.

 

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali:
Wiesława Sabina i Tadeusz Wawrzyniec Bębeniec, Alicja i Jan Zygmunt Chochlewicz, Aleksandra i Bogdan Marian Duranc, Barbara i Andrzej Zdzisław Górka, Zofia i Stanisław Tadeusz Kacprzak, Janina Danuta i Stanisław Krzysztof Kacprzak, Zofia i Kazimierz Kornet, Jadwiga i Kazimierz Kowalczyk, Krystyna i Stanisław Kazimierz Kozłowski, Bogumiła Maria i Ryszard Władysław Michalczewski, Krystyna i Czesław Miller, Halina Janina i Marek Jerzy Napieraj, Krystyna i Tadeusz Marian Narożnik, Alina Marianna i Henryk Piwowarski, Marianna Mirosława i Stanisław Prykiel, Wanda i Stefan Prykiel, Urszula i Kazimierz Telbuch, Jadwiga i Jan Franciszek Wicha.
W towarzystwie naszych Jubilatów prawdziwe okazały się słowa, iż „prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile lecz po czasie jej trwania” i wcale nie traci ona swego blasku z upływem czasu.
Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy!


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid