velo1

30 czerwca nasza gmina przeżyła niesamowite chwile podczas drugiej edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego po Ziemi Białobrzeskiej.

Blisko 150 entuzjastów sportu, rodzinnych weekendów, rowerów i natury pokonało 24-kilometrową trasę, która prowadziła przez malownicze miejscowości: Białobrzegi, Sucha, Kamień, Siekluki, Chruściechów i Stawiszyn.

Trasa była wymagająca, a upał i intensywne słońce stanowiły dodatkowe wyzwanie. Dzięki świetnej organizacji oraz determinacji i duchowi walki  rowerzyści dotarli do mety. Meta rajdu znajdowała się w Stawiszynie, gdzie na uczestników czekał rodzinny piknik pełen atrakcji. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Wierzbinki” w Stawiszynie zapewniały poczęstunek zarówno na trasie, jak i na pikniku, a Ochotnicza Straż Pożarna w Stawiszynie dbała o bezpieczeństwo podczas rajdu.
 
Każdy, kto dotarł do mety, otrzymał pamiątkowy medal, który będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu, mnóstwo dobrego humoru i dumę z osiągniętego celu.
 
„Takie wydarzenia nie tylko łączą mieszkańców naszej gminy, ale także promują aktywny tryb życia, kształtują dobre tradycje i pokazują, że razem możemy wszystko” – powiedział burmistrz Adam Bolek.
 
Sukces rajdu nie byłby możliwy bez zaangażowania Białobrzeskiego Centrum Kultury Białe Brzegi, Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi Adama Bolka, Urzędu Miasta i Gminy, OSP Stawiszyn, Koła Gospodyń Wiejskich „Wierzbinki” oraz całej lokalnej społeczności.
 
Jesteśmy niezwykle dumni z każdego uczestnika, a szczególną radość przynoszą nam nasi najmłodsi rowerzyści.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i współpracę. 
 
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w naszej gminie!
 
 
 

Polecamy


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

 

budzet obywatelski

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid