IMG 5145W sobotę 18 maja odbędzie się kolejna odsłona Majowych Dni Białobrzegów. Na targowisku miejskim na mieszkańców i gości czeka wiele atrakcji, których zwieńczeniem będzie koncert Sylwii Grzeszczak.

Serdecznie zapraszamy na największe muzyczne wydarzenie tego roku w Białobrzegach! Już 18 maja na targowisku miejskim zagrają specjalnie dla Państwa takie zespoły jak: Orkiestra Dęta OSP Białobrzegi, Kapela Krzysztofa Rokicińskiego, Haust, NEXƎN, B.R.O - Next Level, Czadoman, L.A.W oraz gwiazda wieczoru Sylwia Grzeszczak!

Dodatkowo jak co roku będziecie mogli Państwo skorzystać z profesjonalnego wesołego miasteczka i strefy gastronomicznej.

To wydarzenie będzie miało jeszcze jednego cichego bohatera - Stasia Zielińskiego, dla którego tym razem to my zagramy wspólnie, aby wspomóc zbiórkę ratującą jego życie...

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/stas-zielinski

Do akcji włączyły się nasze wspaniałe KGW Szlacheckie Susanki oraz KGW Wierzbinki ze Stawiszyna. Ugotują przepyszną potrawę, którą będzie można skosztować w zamian za wsparcie zbiórki dla Stasia. Na miejscu będzie również prowadzona loteria z ciekawymi nagrodami.

Serdecznie zapraszamy!


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid