2019 05 14 BIEG PILICYMożna się już rejestrować do udziału w tegorocznej 7. edycji Biegu Pilicy, która odbędzie się 5 maja 2024 r. Rejestracja: www.biegpilicy.pl

Na biegaczy czeka 10 kilometrowa szybka i atrakcyjna trasa, a dla mniej wytrwałych 3 kilometrowa trasa biegowa i nordic walking. Dla dzieci i młodzieży specjalne „Biegi kolorowe” na dystansach dopasowanych do wieku startujących. Organizatorem biegu jest Gmina Białobrzegi, a profesjonalne wsparcie biegów zapewnia firma Sport Evolution.


Trasa biegu głównego przebiegać będzie z Białobrzegów (ul. Krakowska w kierunku mostu), na moście agrafka i ul. Krakowską w kierunku Suchej (Aleja Kasztanowa) i z powrotem do Białobrzegów (ulica Żeromskiego, Sądowa, Kościelna). Start i meta została zaplanowana na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem. Warunkiem udziału w tym biegu jest wcześniejsza rejestracja i wykupienie atrakcyjnego pakietu startowego. Rejestracja już trwa i jest możliwa na stronie internetowej www.biegpilicy.pl
Wcześniejszej rejestracji oraz wniesienia opłaty startowej wymaga również udział w biegu na 3 kilometry oraz nordic walking na tej samej trasie.

Z myślą o młodszych biegaczach (poniżej 16 roku życia) zostały przygotowane biegi na krótszych dystansach:
- Bieg Niebieski - roczniki dzieci przedszkolnych (bieg z opiekunem) – ok. 200m
- Bieg Żółty - roczniki uczniów klas 1-3 szkół podstawowych – ok. 400m
- Bieg Czerwony - roczniki uczniów klas 4-6  – ok. 800 m
- Bieg Zielony - roczniki uczniów klas 7 i 8 PSP  – ok. 1500 m


Udział w biegu kolorowym jest bezpłatny dla mieszkańców gminy i będzie możliwy po wcześniejszej rejestracji. Można będzie tego dokonać wpisując się na listy dostępne w szkołach i przedszkolach na terenie naszej gminy lub w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach. Zapisy na biegi kolorowe rozpoczną się w połowie kwietniu br.


Bieg Pilicy to święto biegania w Białobrzegach, dlatego każdy kto weźmie w nim udział otrzyma medal, puchar, upominek lub słodką nagrodę.


Wszystkie szczegóły tego wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.biegpilicy.pl

 

Zapisy: https://slotmarket.pl/event/details/622/preview

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid