basenGmina Białobrzegi ogłosiła zapytanie ofertowe na opracowanie wstępnego studium wykonalności budowy basenu w Białobrzegach. Opracowanie będzie gotowe w tym roku.

Przedmiotem zapytania jest opracowanie wstępnego studium wykonalności techniczno-ekonomicznej budowy basenu w Białobrzegach. Opracowane ono zostanie w dwóch lokalizacjach i dwóch wariantach funkcjonalnych dla każdej z nich. Pierwsza lokalizacja to działka na terenach nadpilicznych; druga to kompleks działek znajdujących się koło stadionu za supermarketem.

- Budowa basenu to bardzo poważny temat. Dlatego najpierw chcemy poznać koszty oraz rozwiązania techniczne po to aby zoptymalizować koszty budowy, utrzymania z elementami technicznymi i funkcjonalnymi – mówi burmistrz Adam Bolek.

Jeśli chodzi o warianty funkcjonalne to analiza dotyczyć będzie dwóch: Pierwszy wariant obejmuje budowę basenu krytego z niecką 25x12,5m, z dwoma nieckami mniejszymi rekreacyjnymi, zjeżdżalnią wewnętrzną, saunami, strefą gastronomiczną, fitness, siłownią i kręgielnią, pomieszczeniami biurowymi.

Wariant drugi obejmuje wszystkie elementy z wariantu pierwszego oraz dodatkowo baseny zewnętrzne odkryte (czynne latem) z wodną strefą rekreacyjną i małymi dziecięcymi zjeżdżalniami.

Studium obejmować będzie również uwarunkowania demograficzne, zasięg oddziaływania, analizę rynku i konkurencji, zakres rzeczowy projektu oraz ustalenie programu użytkowego wraz z funkcjami towarzyszącymi, a także analizę ekonomiczną dla wariantów.

Oferty można składać do 22 marca b.r. Wykonawca będzie miał 4 miesiące na opracowanie dokumentacji.

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid