IMG 4686Zima nie wstrzymała prac na terenach nadpilicznych. Trwają prace ziemne wokół amfiteatru, wykańczany jest budynek socjalny.

Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych wykonywane są roboty na terenach nadpilicznych. Trwają prace, które są możliwe do prowadzenia w takich warunkach pogodowych. Wokół amfiteatru firma równa teren pod przyszłe alejki i ścieżki rowerowe. Trwają prace przy konstrukcji dachowej budynku amfiteatru. Cały czas odbywa się wykończenie elewacji budynku socjalnego, w którym mieścić się będą łazienki i pomieszczenia gospodarcze.

- Zima pozwoliła nam również na spokojne uzgodnienia dotyczące szczegółów placu zabaw, alejek rowerowych i pieszych oraz szczegółów wykończenia wnętrz budynków. Mam nadzieję, że zima szybko odpuści i prace ruszą pełną parą - mówi burmistrz Adam Bolek.

Obok, prywatny inwestor prowadzi prace, związane z budową hotelu i restauracji. Oba budynki są ocieplane, wstawiane są okna i drzwi. Na wiosnę ruszą prace wykończeniowe i rozbudowa części hotelowej.

 

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid