KONCERT-42lip-1.jpgWe wtorek 26 grudnia w kościele parafialnym w Białobrzegach odbył się koncert kolęd w wykonaniu znanego dziecięcego zespołu Arka Noego. Wydarzenie dofinansowane zostało ze środków samorządu woj. Mazowieckiego.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w białobrzeskim kościele wystąpił zespół Arka Noego. To dziecięcy zespół muzyczny, który powstał w 1999 roku, wykonujący piosenki o tematyce religijnej. Młodzi wykonawcy śpiewają naturalnie i spontanicznie – nie mają specjalnie szkolonych i ustawianych głosów, nie odbywają regularnych prób. Zespół zachwycił, szczególnie dziecięcą część publiczności, zgromadzonej w kościele.

Arka Noego wykonała wiele kolęd i pastorałek oraz kilka znanych swoich przebojów. Za swój występ otrzymała Złotą białobrzeską płytę. Na koncert zapraszali ks. Artur Hejda i burmistrz Adam Bolek.

Wydarzenie dofinansowane zostało ze środków Samorządu woj. Mazowieckiego. Organizatorami koncertu byli: Białobrzeskie Centrum Kultury „Białe Brzegi” oraz Parafia Białobrzegi.

 

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid