mapaKomunikat z dnia 10.05.2023 r

Szanowni Mieszkańcy!

Z uwagi na wznowienie prac polegających na przebudowie ulicy Szafirowej w Kamieniu wystąpią trudności w odbiorze odpadów komunalnych bezpośrednio z posesji. Wiązać się to będzie m.in. z ograniczeniem dojazdu do posesji.

Ul. Szafirowa to „ślepa” droga, więc niemożliwy jest dojazd alternatywny. Ograniczenie dojazdu dla śmieciarki potrwa prawdopodobnie do końca czerwca br. w związku z powyższym Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi zwraca się do mieszkańców modernizowanej ulicy z prośbą  o wystawianie odpadów w rejon ul. Opalowej umieszczając oznaczenie numeru posesji na workach z odpadami w celu umożliwienia firmie ATK weryfikacji odbieranych odpadów z poszczególnych posesji.

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność na remontowanym odcinku drogi (nieruchomości niezamieszkałe nie objęte gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi) i zawarli indywidualne umowy z przedsiębiorcą na odbiór odpadów w przypadku problemów z odbiorem od nich odpadów powinny kontaktować się z przedsiębiorcą z którym zawarli umowę w celu uzgodnienia sposobu odbioru od nich odpadów.

Za utrudnienia przepraszamy.

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid