mapaKomunikat z dnia 10.05.2023 r

Szanowni Mieszkańcy!

Z uwagi na wznowienie prac polegających na przebudowie ulicy Szafirowej w Kamieniu wystąpią trudności w odbiorze odpadów komunalnych bezpośrednio z posesji. Wiązać się to będzie m.in. z ograniczeniem dojazdu do posesji.

Ul. Szafirowa to „ślepa” droga, więc niemożliwy jest dojazd alternatywny. Ograniczenie dojazdu dla śmieciarki potrwa prawdopodobnie do końca czerwca br. w związku z powyższym Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi zwraca się do mieszkańców modernizowanej ulicy z prośbą  o wystawianie odpadów w rejon ul. Opalowej umieszczając oznaczenie numeru posesji na workach z odpadami w celu umożliwienia firmie ATK weryfikacji odbieranych odpadów z poszczególnych posesji.

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność na remontowanym odcinku drogi (nieruchomości niezamieszkałe nie objęte gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi) i zawarli indywidualne umowy z przedsiębiorcą na odbiór odpadów w przypadku problemów z odbiorem od nich odpadów powinny kontaktować się z przedsiębiorcą z którym zawarli umowę w celu uzgodnienia sposobu odbioru od nich odpadów.

Za utrudnienia przepraszamy.

budzet obywatelski