plen

25MFKiP dzien1 34W dniu 16 grudnia 2018 roku w Radomiu odbył się I etap eliminacji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Bp. Jana Chrapka.

Podczas eliminacji dwie uczestniczki zajęć wokalnych (Amelia Chodoła i Natalia Kopycka) z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach stały się szczęśliwymi posiadaczkami biletów do finału. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie jest największą tego typu imprezą. Eliminacje do festiwalu odbywają się w ok. 20 ośrodkach i startuje w nich co roku przeszło 20 tys. osób.

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla amatorów (dopuszcza się udział dzieci i młodzieży szkół muzycznych I stopnia). Dolna granica uczestnika to ukończone w roku edycji Festiwalu 6 lat. W Festiwalu mogą wziąć udział soliści, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach, organizacjach polonijnych, a także osoby niezrzeszone. W czwartkowe popołudnie, 10 stycznia 2019 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia im. Fryderyka Chopina w Będzinie swoje umiejętności wokalne zaprezentowała Amelia Chodoła. Przesłuchania podzielone były na VI bloki, łącznie zaprezentowało się 49 wykonawców.

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid