plen

turniej 01032018W dniach 24-25 lutego 2018 r. w Hali Sportowej w Białobrzegach został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich. Puchary i nagrody wręczyli burmistrz Adam Bolek  oraz starosta Andrzej Oziębło.

Organizatorem jednego z największych halowych turniejów piłki nożnej w regionie radomskim było Starostwo Powiatowe w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi oraz  MKS Pilica Białobrzegi. W turnieju wzięło udział 20 drużyn z terenu powiatu białobrzeskiego, grójeckiego oraz przysuskiego.

Turniej przebiegał na bardzo wysokim poziomie, o czym może świadczyć sam mecz finałowy w którym stanęły naprzeciwko siebie drużyny, które w drodze do finału zremisowały tylko w jednym meczu: AGRO - PŁYT TEAM  oraz PAPISY I SPÓŁA. W meczu finałowym padł remis 1:1, a o zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne, które skuteczniej wykonywał zespół PAPISY I SPÓŁA .

W meczu o trzecie miejsce również nie zabrakło emocji. Ostatecznie po bardzo wyrównanej grze zwyciężył zespół STRAŻAK, który pokonał zespół DRINKERSI – 5:1.
 
Królem Strzelców turnieju został zawodnik z drużyny PAPISY I SPÓŁA - Karol PAPIS – 12 strzelonych bramek. Tytuł Najlepszego Bramkarza otrzymał zawodnik drużyny AGRO - PŁYT TEAM - Mariusz ROGOLIŃSKI - tylko 4 puszczone bramki w całym turnieju. Dziękuje wszystkim drużynom za udział w rozgrywkach oraz stworzone wspaniałe widowisko piłkarskie. Szczególne podziękowania kierujemy do Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej za zapewnienie profesjonalnej obsady sędziowskiej podczas rozgrywek turnieju. Więcej zdjęć TUTAJ

Pakiet 15 Co stracisz jeśli się nie spiszesz

 nsp 300x600px 002

 

679gison sip2

 

czyste powietrze1

 

 

ceeb12stop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid