plen

IMG 3496Zakończyły się prace związane z budową nowej drogi w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Białobrzegach. Gmina Białobrzegi na ten cel otrzymała 686.250 zł z Funduszu Dróg Samorządowych.

Nowa droga (ul. Przemysłowa) połączyła ulicę Rzemieślniczą z ulicą Kościelną w granicach Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Białobrzegach. Wykonana została asfaltowa nawierzchnia drogi wraz z podbudową i odwodnienie. Zmieniono również organizację ruchu na skrzyżowaniu z drogą krajową 48. Wykonano lewoskręt, powstały wysepki, nowe przejście dla pieszych i rowerów. W ubiegłym roku teren został wykarczowany, ułożona została sieć kanalizacyjna i wodociągowa. W tym roku trwały prace drogowe. Po odbiorach GDDKiA oraz Powiatowego Inspektora Budowlanego, wkrótce droga zostanie dopuszczona dla ruchu

 Budowa drogi była kolejnym etapem uzbrajania terenów inwestycyjnych. Gmina Białobrzegi pozyskała na ten cel 686.250 zł, co stanowi 80% wartości inwestycji. Nowa droga (ul. Przemysłowa) umożliwi dostęp do kolejnych działek inwestycyjnych i podniesie ich wartość.

Całość prac kosztowała 726.157,89 zł, a wykonawcą zadania była firma Arbud z Radomia.

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid