plen

IMG 3432Zakończyły się prace przy budowie drogi gminnej w miejscowości Kamień. Ul. Bursztynowa w tej miejscowości zyskała nowy asfalt. Trwają prace w Kolonii Brzeźce i Białobrzegach, a wkrótce rozpoczną się w Suchej.

W Kamieniu zakończyły się prace na ul. Bursztynowej. Wykonano dywan asfaltowy na odcinku 460 m. Na cieku pod drogą wykonano nowy przepust, zwiększając jego średnicę. Droga zyskała również nowe pobocza.

W Białobrzegach na ulicach Broniewskiego, Asnyka i Baczyńskiego budowana jest kanalizacja deszczowa. Po zakończeniu tych prac na ul. Broniewskiego (dł. 300 m) powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa. W następnym roku nową nawierzchnię zyska ulica Asnyka.

W Kolonii Brzeźce rozpoczęły się prace na ulicy Ciepłej. Tam na odcinku 450 m budowana będzie droga o nawierzchni asfaltowej. Wymieniony również zostanie przepust pod ulicą i powiększona będzie jego średnica.

W Suchej na ulicach Prostej, Piaskowej i Południowej prace rozpoczną się pod koniec listopada. Wszystkie drogi w tym roku będą wykonane. Łączna wartość wszystkich zadań drogowych to 1.146.537,94 zł.

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid