plen

N3W dniu 27 października podpisana została umowa na budowę świetlicy wiejskiej w Suchej. Wykonawcą zadania będzie radomska firma Archibud, a wartość zadania to 1,6 mln zł.

W urzędzie Miasta i Gminy burmistrz Adam Bolek, skarbnik gminy Iwona Czwarno-Olczykowska oraz prezes firmy Achibud Małgorzata Pluta, podpisali umowę na realizację zadania Budowa świetlicy wiejskiej ze strażnicą w miejscowości Sucha.

Budynek świetlicy powstanie na działce przy ulicy Szlacheckiej, na której działała stara szkoła. Pełnił on będzie dwie funkcje: świetlicy wiejskiej oraz remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej.

- Mieszkańcy Suchej długo czekają na funkcjonalny budynek, który – mam nadzieję – będzie tętnił życiem i pozwoli na realizowanie wielu inicjatyw społecznych mieszkańców. Wreszcie Ochotnicza Straż Pożarna będzie miała obiekt, który zapewni tej prężnej jednostce warunki do efektywnego działania – mówi burmistrz Adam Bolek.

Budowa obiektu rozpocznie się z początkiem w 2021 roku i potrwa do wiosny 2023 roku. Wartość kontraktu to 1.656.241,74 zł. Wykonawcą będzie firma Archibud z Radomia.

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid