plen

PLAKATY MGOK31 kopiaZ wielką przyjemnością  zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na pierwszą w tym roku projekcję filmu pod chmurką, która odbędzie się 27 czerwca 2020 r. na Stadionie Miejskim im. Zygmunta Siedleckiego w Białobrzegach. Na początek wybraliśmy dla Was oscarowy film pt. „Narodziny Gwiazdy”. Seans rozpoczynamy o godz. 21.00.

Białobrzeski Kino Plenerowe to powrót do ożywienia życia kulturalnego miasta, które rozpoczniemy od filmu "Narodziny gwiazdy", czyli trzeciego remake’u filmu "A Star Is Born" z 1937 roku, wyreżyserowanego przez debiutującego za kamerą aktora Bradleya Coopera, który wcielił się również w główną rolę. Partneruje mu Lady Gaga, która zachwyca nie tylko talentem wokalnym, lecz także zdolnościami aktorskimi. Ten emocjonujący melodramat o uzależnieniu od używek i dążeniu do sławy otrzymał osiem nominacji do Oscara, m.in. w kategoriach: najlepszy film, dla najlepszego aktora i aktorki w rolach pierwszoplanowych i zdjęcia. Ostatecznie statuetka trafiła do twórców piosenki "Shallow". Przypomnijmy, że nagroda Amerykańskiej Akademii Filmowej, to tylko jedno z kilkudziesięciu wyróżnień, jakie otrzymała produkcja wpisująca się w gatunek dramatu muzycznego.

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi MKiDN. Miejsca siedzące będą wyznaczone z zachowaniem minimum 1,5 m odstępów. Uczestników obowiązują maseczki, a przed wejściem każdy widz będzie miał zmierzoną temperaturę. Obowiązuje wstęp bezpłatny, a ilość miejsc będzie ograniczona. Podczas seansu obowiązują zasady bezpieczeństwa, związane z epidemią koronawirusa. Wszyscy zainteresowani przed wejściem na teren wydarzenia będą musieli przeprowadzić dezynfekcję rąk i poddać się zmierzeniu temperatury (osoby z pomiarem powyżej 38 stopni nie zostaną wpuszczone na projekcję). Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma wejściówkę w formie jednorazowej opaski na rękę. W kolejce i podczas imprezy uczestnicy proszeni są o zachowanie 1,5 metrowych odległości oraz noszenie maseczek ochronnych lub przyłbic. Obowiązuje zakaz wnoszenia szklanych opakowań. Wszystkich uczestników prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem wydarzenia (regulamin na stronie MGOK).

Wydarzenie organizowane jest przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach oraz Miejski Klub Sportowy Pilica Białobrzegi. Zapraszamy!

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid