plen

IMG 2095 3Gmina Białobrzegi otrzymała grant na zakup komputerów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Komputery zostały już dostarczone do Urzędu i zostaną przekazane do szkół, aby usprawnić program zdalnego nauczania.

Gmina Białobrzegi, po pozytywnej weryfikacji złożonego wniosku, pozyskała wsparcie  w postaci grantu w wysokości 69 999,98 zł udzielonego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 na doposażenie naszych jednostek oświatowych w sprzęt komputerowy niezbędny do prowadzenia lekcji w trybie zdalnym.

Zamknięcie placówek oświatowych na wiele tygodni wymusiło nowe standardy prowadzenia zajęć edukacyjnych. Uczniowie zamiast w szkolnych ławach zasiadają przed monitorami komputerów. Niestety wielu z nich nie posiada dostępu do sprzętu, na którym może realizować podstawy programowe. Zakup 27 laptopów pozwoli wyeliminować różnice w dostępie  do nowoczesnego sprzętu umożliwiającego zdalne nauczanie. Zakupiony sprzęt będzie użyczony najbardziej potrzebującym uczniom wytypowanym przez szkoły na czas zdalnej edukacji 

logo

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid