plen

DSC 0999W dniach 8-9 lutego odbyła się I edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi pn. BEGI FUTSAL CUP 2020. Turniej rozegrano na sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. KEN w Białobrzegach. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 20 drużyn z całego regionu radomskiego. Frekwencja dopisała, a emocji nie brakowało.

Turniej został podzielony  na dwa etapy. W pierwszym etapie drużyny zostały podzielone na 4 grupy po 5 zespołów i na zasadach „każdy z każdym” walczyły o awans do dalszego etapu turnieju.  Do dalszego etapu awansowały po dwie drużyny z największą liczbą punktów z poszczególnych grup. W fazie pucharowej spośród awansowanych zespołów zostały utworzone dwie grupy, które walczyły o mecz finałowy. System rozgrywek gwarantował rozegranie aż 54 meczów. Dzięki temu każda drużyna miała szansę na wywalczenie pierwszego miejsca.

 W czasie wszystkich rozgrywek nie brakowało ambitnych pojedynków, pięknych strzałów i sportowej rywalizacji. Z trybun zawodników wspierały swoim dopingiem licznie zgromadzeni kibice, którzy byli świadkami pięknych bramek, dynamicznych akcji i ciekawych zagrywek.

Mecz o pierwsze miejsce został rozegrany pomiędzy drużynami DRINKERSI oraz BARTEX TEAM. Obie drużyny w fazie grupowej nie odniosły żadnej porażki. Poziom był bardzo wyrównany, a emocji nie brakowało. Ostatecznie o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowali piłkarze zespołu BARTEX TEAM.

W meczu o trzecie miejsce zagrały drużyny COMPLEX BRUK oraz TEAM SPIRYT. W tym pojedynku padła jedna bramka, która zdecydowała o zwycięstwie drużyny TEAM SPIRYT.

Oprócz nagród drużynowych wręczone zostały indywidualne wyróżnienia. Najlepszym strzelcem turnieju został Bartek Wielgus z drużyny DRINKERSI strzelając podczas dwudniowych rozgrywek 10 bramek. Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Emil Stachowiak z drużyny DRINKERSI, który podczas całego turnieju w swoich interwencjach pomylił się tylko trzy razy na korzyść rywali. Za ufundowanie nagród dziękujemy serdecznie firmie KR SPORT Krzysztof Roszak.

Serdeczne podziękowania składamy również dyrektorowi i pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, zarządowi i działaczom Klubu Sportowego Pilica Białobrzegi oraz dyrekcji i pracownikom Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Białobrzegach.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w następnych edycjach turnieju!

I miejsce

BARTEX TEAM  - DRINKERSI 2:2, karne 4:3

III miejsce

COMPLEX BRUK – TEAM SPIRYT 0:1

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid