plen

dsc 021416 sierpnia podczas mszy świętej o godzinie 12.15 w białobrzeskim kościele parafialnym odbyła się uroczystość związana z wręczeniem medali od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

Okolicznościowe medale, dyplomy oraz kwiaty wręczali: Adam Bolek – burmistrz, Mieczysław Danielewicz zastępca burmistrza oraz Danuta Kawecka inspektor w Urzędzie Stanu Cywilnego. Dostojni jubilaci przyjęli gratulacje i życzenia następnych wielu lat wypełnionych wzajemną miłością, troską i zaufaniem spędzonym w gronie bliskich osób.

 

Medale za 50 lat wspólnie spędzonego życia małżeńskiego otrzymali:
Bomba Halina i Marian, Czyż Barbara i Eugeniusz, Falkowska Henryka i Stanisław, Kiech Zofia i Marian, Korona Anna i Wiesław, Kostrzewa Barbara i Jan, Krzesińska Krystyna i Ryszard, Lechowska Teodora i Józef, Macierzyńska Zofia i Tadeusz, Majcher Janina i Marian, Matysiak Halina i Adam, Matysiak Anna i Jerzy, Minkina Janina i Jan, Paprocka Danuta i Tadeusz, Pełka Krystyna i Tadeusz, Pytka Zenobia i Stanisław, Rzeczkowska Zofia i Jerzy, Sadzik Stanisława i Jan, Strzelczyk Wacława i Andrzej, Ślusarska Zofia i Zbigniew, Świąder Marianna i Jan, Woźniak Krystyna i Zbigniew, Zych Zofia i Józef.

Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy!

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid