plen

WiFi4EU picto European Union blue PL HorizontalGmina Białobrzegi podpisała umowę dotacji na kwotę 15.000 euro, czyli na ponad 60.000 złotych z Agencją Wykonawczą ds. Innowacyjności i Sieci Komisji Europejskiej na realizację programu WIFI4EU.

Inicjatywa WiFi4EU ma na celu zapewnienie mieszkańcom i odwiedzającym dostęp do wysokiej jakości internetu w całej UE przez bezpłatne Wi-Fi w miejscach publicznych, takich jak parki, place, urzędy, biblioteki i miejsca użyteczności publicznej. Jak mówi burmistrz Adam Bolek - w ramach projektu zostaną wykonane hotspoty z bezpłatnym dostępem do internetu w miejscach, które są szczególnie odwiedzane i uczęszczane przez mieszkańców i turystów.


Miejscami z bezpłatnym dostępem do internetu będą m.in.: budynek Urzędu, plac Zygmunta Starego, stadion miejski, tereny wokół plaży nad rzeką Pilicą, targowisko miejskie, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, dworzec autobusowy oraz trakt w ciągu ulicy Krakowskiej. Zgodnie z umową o udzielenie dotacji Gmina Białobrzegi ma 18 miesięcy na realizację bonu otrzymanego w projekcie. Inwestycja będzie w 100% finansowana ze środków Komisji Europejskiej.

Więcej informacji dotyczących programu na stronie: https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/wifi4eu-bezplatne-wi-fi-dla-europejczykow?lang=pl

baner na stronę urzędu gminy 250x250

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid