plen

IMG 1263Zakończyła się wymiana nawierzchni asfaltowej na odcinku od ulicy Kusocińskiego do ulicy Rzemieślniczej w ramach kolejnego etapu trwającej modernizacji ulicy Kościelnej 
w Białobrzegach.  

W ramach tego zadania została sfrezowana stara wierzchnia warstwa asfaltowa, uzupełniono warstwy konstrukcyjne podbudowy, wyregulowano wpusty studzienek deszczowych oraz położono 4 cm warstwę nowego asfaltu.


Wartość inwestycji to 418 tys. złotych, z czego prawie 400 tys. zł gmina Białobrzegi pozyskała ze środków Programu rozwoju sieci dróg lokalnych Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Wykonawcą była firma Zyko-Dróg z Radomia.
W ramach wcześniej prowadzonych prac na ulicy Kościelnej zmodernizowaliśmy chodniki, wybudowaliśmy ścieżkę rowerową po południowej stronie ulicy, w tym roku wykonaliśmy nowe chodniki w okolicy targowiska, a teraz położyliśmy asfalt na dużym jej odcinku. Wszystkie te działania mają na celu poprawę infrastruktury komunikacyjnej przy targowisku miejskim, którego gruntowana przebudowa rozpocznie się w 2018 roku. Na ten cel pozyskaliśmy 1 mln złotych – mówi burmistrz Adam Bolek.

 

IMG 1260

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid