plen

IMG 1211Zakończyły się prace przy budowie nowej drogi w miejscowości Leopoldów. Nowy dywanik asfaltowy zyskał odcinek drogi gminnej o długości 418 m.

Po dwóch nieudanych przetargach – nie wpłynęły żadne oferty – trzeci przetarg wyłonił wykonawcę zadania. Prac podjęła się radomska firma Zyko-Dróg. Zadanie obejmowało położenie warstwy wyrównawczej i ścieralnej na całym odcinku drogi, wyprofilowanie poboczy i budowę wjazdów na posesje.


Droga gminna w Leopoldowie (sołectwo Brzeska Wola) została wykonana z udziałem środków pochodzących z dotacji związanej z wyłączeniem gruntów rolnych z produkcji rolnej (dawny FOGR), pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego woj. mazowieckiego w wysokości 72 tys. zł. Całość prac kosztowała 168 tys. zł.

Adam Bolek burmistrz MiG:
- Cieszę się, że udało się zrealizować tę inwestycję. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że wykonawcy nie są zainteresowani tego typu przetargami. Dlatego dziękuję firmie Zyko-Dróg na czele z Panem prezesem Zygmuntem Kobylarczykiem, że podjęła się tego zadania, mimo natłoku prac i trudnych warunków pogodowych. Najważniejsze, że mieszkańcy Leopoldowa będą jeździć nową drogą.

 

IMG 1213

 

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid