plen

50rocz 2017 0116 sierpnia podczas mszy świętej o godzinie 12.15 w białobrzeskim kościele parafialnym odbyła się uroczystość związana z wręczeniem medali od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

Medale, okolicznościowe dyplomy oraz kwiaty wręczali: Adam Bolek – burmistrz, Mieczysław Danielewicz – zastępca burmistrza, Ireneusz Gumowski – wicestarosta oraz Barbara Matysiak Kierownik USC.

Dostojni jubilaci przyjęli gratulacje i życzenia następnych wielu lat wypełnionych wzajemną miłością, troską i zaufaniem spędzonym w gronie bliskich osób.
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali:
Longina i Stanisław Dźwigulscy, Alfreda Maria i Kazimierz Stanisław Górka, Marianna i Stanisław Izydor Grala, Janina i Leon Jaszczyk, Teresa Halina i Kazimierz Kośla, Stanisława Marianna i Stanisław Kozieł, Apolonia i Henryk Stanisław Król, Genowefa i Franciszek Waldemar Maj, Barbara Teresa i Edward Marciniak, Dorota Janina i Henryk Pośnik, Aleksandra Krystyna i Zygmunt Sarniak, Maria i Marian Sochaccy, Jadwiga i Jan Traczyk, Janina Teresa i Jan Witkowscy, Krystyna i Adam Zielińscy. Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy!

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

gazeta nowa logo

portal mapowy wm

 

Pogoda na dziś

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid