plen

b_250_0_16777215_00_images_jzb_11072016_krka_chorwacja.JPGMinął już rok od uruchomienia przez Urząd Miasta i Gminy akcji promocyjnej skierowanej do mieszkańców i osób pochodzących z terenu naszej gminy pn. „Jestem z Białobrzegów”.

Stworzyliśmy na naszej stronie internetowej specjalną aplikację z mapą miejsc, gdzie nasi mieszkańcy byli i promowali gminę w koszulce „Białobrzegi (u)rzekają…” lub w inny sposób.  Koszulki dla uczestników zapewniał Urząd. Zapraszamy do dalszego udziału w tej akcji, a mieszkańców, którzy chcą do niej dołączyć zapraszamy po odbiór koszulek promocyjnych, których oczywiście liczba jest ograniczona.


Do tej pory przekazaliśmy naszym mieszkańcom ponad 500 koszulek i byliśmy w nich promowani w 17 krajach, 30 miejscach poza granicami oraz 32 miejscowościach w Polsce.  Podczas akcji wykorzystywane były koszulki, czapeczki, ramki na tablice rejestracyjne oraz flagi z naszym logo. Dotychczas najdalej byliśmy w Meksyku, USA, Norwegii, Maroku oraz Iranie.
Dziękujemy wszystkich dumnym białobrzeżanom, którzy już włączyli się w promocję naszej małej ojczyzny i zapraszamy wszystkich do dalszego w niej  udziału. Zachęcamy do dalszego przesyłania zdjęć, a nowe osoby zapraszamy po odbiór koszulek – mówi burmistrz Adam Bolek.
Białobrzeżan chcących włączyć się w tą akcję zapraszamy do kontaktu z Sekretarzem Miasta i Gminy Białobrzegi - Sławomirem Bieleckim, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Zdjęcia prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid