1Blisko 1,5 tysiąca uczestników z całej Polski wzięło udział w  Mistrzostwach Polski w tańcu w kategoriach Show Dance, Show Belly Dance (taniec brzucha), Tap Dance oraz Produkcje, które odbyły się w dniach 2-4 czerwca 2017 r. w hali sportowej w Białobrzegach.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Burmistrz Adam Bolek oraz Starosta Andrzej Oziębło. Uczestnicy walczyli nie tylko o Mistrzostwo Polski, ale również o przepustkę do Mistrzostw Świata i  Europy, które odbędą się w Risie (Niemcy).

W 47 kategoriach licznie zgromadzona białobrzeska publiczność podziwiała i żywiołowo dopingowała występy solistów, solistek, duetów, grup, formacji oraz produkcji. Ucztą dla zmysłów była sobotnia  Gala, podczas której zaprezentowały się najlepsi tancerze oraz dwa zespoły z białobrzeskiego MGOK-u.

Medale, puchary i dyplomy zwycięzcom wręczali m. in. Adam Bolek – burmistrz miasta i gminy Białobrzegi oraz Marcin Osowski – przewodniczący rady miasta i gminy Białobrzegi.
Organizatorami imprezy byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach, Starostwo Powiatowe w Białobrzegach oraz Uczniowski Klub Sportowy „DUET” z Otwocka.

Dziękujemy wszystkim za wspomniały doping i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery zawodów.  Dziękujemy również partnerom i organizatorom tego wydarzenia za profesjonalizm oraz sponsorom za bezcenne wsparcie. 

 

 000ENE57FV4XD3BA C411

 

 

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

 

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid