plen

img 6939W dniach 19-21 maja nad Białobrzegami podziwiać można było przelatujące balony. W ramach Majowych Dni Białobrzegów odbyła się III Białobrzeska Fiesta Balonowa z udziałem 10 załóg balonowych z całego kraju.

Dzięki wspaniałej pogodzie i sprzyjającym wiatrom nad Białobrzegami mogliśmy podziwiać zawody balonowe z udziałem 10 załóg z całej Polski. Z boiska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych odbyły się trzy starty balonów do lotów punktowanych w zawodach.

Białobrzegi reprezentowali współorganizatorzy Fiesty Pan Krzysztof Kosobudzki i Pan Adam Świeczko. Wyniki konkurencji nie były aż tak istotne jak widok balonów na bezchmurnym niebie, który zapierał dech w piersiach mieszkańców naszego miasta.
Organizatorami III Białobrzeskiej Fiesty Balonowej były: Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi, Starostwo Powiatowe w Białobrzegach oraz Białobrzeskie Towarzystwo Kulturalne. Dziękujemy współorganizatorom oraz: Ośrodkowi Wypoczynkowemu Emaus, Braciom Maliszewskim oraz wszystkim, którzy pomagali i wsparli tę imprezę.
Relacje filmową z Fiesty wkrótce będzie można obejrzeć na ZebrraTV – BiałobrzegiTV.

 

balony 22052017

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid