opinia resUrząd Miasta i Gminy rozpoczął prace nad opracowaniem nowej Strategii rozwoju Gminy Białobrzegi na lata 2023-2030. Zapraszamy mieszkańców gminy do aktywnego udziału w jej tworzeniu.

Miasto i Gmina Białobrzegi przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Białobrzegi na lata 2023–2030, która będzie określać zasoby, potencjały oraz kierunki rozwoju gminy na najbliższe lata. Dokument ten stanie się podstawą do prowadzenia przez Miasto i Gminę Białobrzegi polityki społeczno-gospodarczej w perspektywie do 2030 roku.

W związku z tym, zwracamy się do wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Białobrzegi z prośbą o aktywny udział w pracach nad dokumentem i wypełnienie poniżej ankiety, która znajduje się pod linkiem:

Ankietę można także wypełnić w formie papierowej i dostarczyć do siedziby Urzędu Miasta
i Gminy w Białobrzegach, pokój nr 14, Plac Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi bądź przesłać drogą pocztową.

Na Państwa odpowiedzi czekamy do dnia 7 maja 2023 r.
Państwa opinia na temat naszej gminy jest dla nas bardzo cenna. Wierzymy, że jako aktywni Mieszkańcy wniesiecie Państwo wiele sugestii, które w pozytywny sposób przyczynią się do ostatecznego kształtu Strategii.
Dane z ankiet są pozyskiwane anonimowo. Prosimy jedynie o podanie podstawowych informacji, pomocnych przy opracowywaniu Strategii.

logo bieg pilicy