Z ogromną przyjemnością zapraszamy członków organizacji pozarządowych z powiatu białobrzeskiego do wzięcia udziału w 3-dniowej wizycie studyjnej do NIDZICY, która odbędzie się w terminie 3-5 października 2018 r. Wizyta została zorganizowana w ramach projektu "GPS III Sektora-profesjonalna nawigacja w BCO" dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Celem projektu GPS III Sektora jest rozwój instytucjonalny min. 53 organizacji pozarządowych z powiatu białobrzeskiego. Wizyta studyjna jest jednym z działań realizowanych w ramach projektu. Organizatorem wizyty jest nasza Fundacja "Koalicja dla Młodych" Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej, a partnerami projektu są Gmina Białobrzegi, Gmina Stara Błotnica, Gmina Stromiec, Gmina Promna, Gmina Radzanów oraz Gmina Wyśmierzyce. Celem wizyty jest zapoznanie się z działalnością organizacji pozarządowych z woj. warmińsko-mazurskiego (okolice Nidzicy) w różnych obszarach działalności NGO. Integracja członków organizacji pozarządowych. Poznanie praktycznych rozwiązań w sferze ekonomii społecznej i wiele więcej. W ramach wizyty odbędą się spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych z woj. warmińsko-mazurskiego, spotkamy się z przedstawicielami samorządu powiatowego w Nidzicy, poznamy wioski tematyczne oraz zapoznamy się z praktycznymi rozwiązaniami w obszarze ekonomii społecznej.
Uczestnicy wizyty zostaną zakwaterowani w ośrodku Ostoja Sport-Resort: http://www.sport-resort.pl/
UDZIAŁ W WIZYCIE JEST BEZPŁATNY!
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Fundacją.
"Koalicja dla Młodych" Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej
ul. Reymonta 11/6, 26-800 Białobrzegi
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.koalicjadlamlodych.org.pl

Serdecznie zapraszamy!
Zarząd Fundacji
"Koalicja dla Młodych" Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej