Dzień Babci i dziadka w MGOK Drukuj

         Konkurs recytatorski „BABCIĘ, DZIADKA MIEĆ”

Autor: MGOK

Konkurs recytatorski „BABCIĘ, DZIADKA MIEĆ”

 

 

                W środę 26 stycznia 2011 roku w sali tanecznej Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury  odbył się konkurs recytatorski „BABCIĘ, DZIADKA MIEĆ”. W konkursie wzięli udział recytatorzy z przedszkoli i szkół podstawowych, łącznie 81  uczestników.  Głównym celem konkursu było pobudzenie kreatywności młodych recytatorów oraz aktywizowanie dzieci                  i młodzieży do poszukiwań repertuarowych.

Organizatorem konkursu recytatorskiego „BABCIĘ, DZIADKA MIEĆ” był Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi.

Jury w składzie:

1.       Katarzyna Piechota – przewodnicząca

2.       Aneta Łagoda

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

ü  Kategoria: przedszkola i klasy „0”:

  1. Kopycka Kinga z PP w Wyśmierzycach
  2. Kacprzak Marcelina z PP nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
  3. Nadgrodkiewicz Kacper z PSP im. M. Konopnickiej w Starym Góździe

Wyróżnienia otrzymali:

1.       Gapys Wiktoria z PP nr 1 w Białobrzegach

2.       Grabarczyk Julia z PP nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach

ü  Kategoria: klasy I-III

1.       Deleska Kacper z PSP im. D. Czachowskiego w Stromcu

2.       Kopycka Natalia z PSP w Wyśmierzycach

3.       Nobis Karolina z PSP im. M. Konopnickiej w Olkowicach

Wyróżnienia otrzymali:

1.       Bednarczyk Marta z PSP w Bobrku

2.       Jarząbek Kamila z PSP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach

3.       Jodłowska Julka z PSP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach

4.       Niewiadomska Dominika z PSP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach

5.       Nowicka Weronika z PSP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach

6.       Popowicz Joanna z PSP im. Jana Pawła II w Starej Błotnicy

7.       Pośnik Maria z PSP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach

ü  Kategoria: klasy IV-VI

1.       Dąbrowska Ewelina z PSP im. Jana Pawła II w Starej Błotnicy

2.       Kiech Karolina z PSP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach

3.       Niewiadomska Wiktoria z PSP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach

4.       Skuza Anna z PSP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach

5.       Traczyk Michał z PSP w Kostrzyniu

Wyróżnienia otrzymali:

1.       Durka Aleksandra z PSP w Wyśmierzycach

2.       Pruszczyk Dominika z PSP w Kostrzyniu

3.       Siurnik Natalia z PSP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach

4.       Gumowska Dominika z PSP im. Jana Pawła II w Starej Błotnicy

5.       Wójcik Natalia z PSP w Bobrku

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś najlepsi recytatorzy w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody książkowe.

Organizatorzy dziękują WSZYSTKIM miłośnikom kultury żywego słowa i do zobaczenia na kolejnych konkursach recytatorskich.